Yandex Toloka İle Para Kazanmak – Ödeme Papara

Yandex Toloka ile Para kazanmak. Evet bugün ki yazımız da yandex toloka ile nasıl para kazanırsınız onu anlatmaya çalışacağım. Üstelik bu sistem tamamen yasal, ve ödeme papara hesabınıza yapılıyor. Eskilerden beri kullanılan eskiyen nazaran daha az kazandıran lakin hala aktif ve para kazandırmaya devam eden Yandex tolokayı anlatmaya başlayalım.

Yandex Toloka ile para kazanmak sandığınız kadar zor bir olay değil. Sistem mantığı gayet basit olarak işliyor.

Yandex Toloka İle Para Kazanmak için nelere ihtiyacımız var?

  1. Yandex Mail Hesabı

Evet ihtiyacımız olan sadece yandex mail hesabımızın olması eğer hesabınız yoksa buradan hesap alabilirsiniz. Hesap açmak gayet basit ve kolay o yüzden oraları anlatmıyorum. Hesabınızı aldığınızı varsayarak devam ediyorum.

Yandex mail hesabımızı aldıktan sonra Yandex Toloka’ya şuradan giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra karşımıza yukarıda menü gelecek. O Menüler sırasıyla şu şekilde ;

  1. Görevler
  2. Yapılıyor
  3. Profilim
  4. İletiler
  5. Forum

Bizi ilgilendiren kısım ise Görevler bölümü. Yani yandex toloka ile para kazanmak için görevleri tamamlamamız gerekiyor. Bu görevler oldukça basit ve kolay. Ama ilk para kazanmak için sistemini iyice anlamamız gerekiyor. Kafadan atarak maalesef para kazanmak mümkün değil.

Görevler bölümünün altında bizlere sırasıyla görevler listelenecek. Bu görevler her gün değişen görevler olacak. Bugün gelen görev yarın gelmeyebilir. Tamamladığınız görev tekrardan gelebilir.

Yandex Toloka Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir görevi tamamlamak için açtığınız da karşınıza sizin bot olup olmadığınızı anlamak için bir ön sorular çıkar. Bu önce soruları olabildiğince yüksek % ile bitirmeniz gerekiyor. %100 ile bitirirseniz tabi ki de mükemmel olacaktır.

Görevi açtığınız da karşınıza, şöyle olursa şunu işaretleyin gibi bir eğitim makalesi yer alacaktır. Bu eğitim makalesini iyice okuyun hatta not bile alabilirsiniz. Ona göre test görevleri geçin. Ondan sonra % deniz yeterli ise kazanmanız için gerçek bir sayfa gelecek ve aynı şekilde onları da doğru şekilde işaretlemeniz gerekecek.

Yandex Toloka İle Dolar Kazanma

Tamamladığınız görevlerin ücretleri dolar bazındadır. Ülkemizde dolar şuan baya yüksek olduğu için bizim işimize gelmektedir.

Yandex Toloka Kurum Girişlerinin Tespit Edilmesi

Yandex Tolokanın vazgeçilmez görevlerinden bir tanesidir. Herkes de bu görev aktiftir. Yalnız bu görevi tamamlamanız için Mobil cihazınızdan Yandex Toloka Mobil Uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra evinizin yakınında ki kurumların sağdan soldan, net bir biçimde fotoğraflarını çekip gönderiyorsunuz, yandex 2-3 içinde eğer düzgün fotoğraflar ise bunları onaylıyor. Gündüz çekmeniz önerilir. Eğer çok gezen dolaşan biriyseniz Yandex Toloka ile yüksek miktarlar kazanmanız mümkündür.

Görev başına 0,40$ – 2$ miktarlar veriyorlar. Bu fotoğrafını çekeceğiniz kuruma göre değişebiliyor.

Yandex Toloka Ödeme Yapıyor Mu?

Elbette. Zaten sistemi yapan Yandex. Google gibi düşünün kurallara uyarsanız ödemenizi almama gibi durum kesinlikle yoktur. İnternette bir çok ödeme kanıtı görebilirsiniz.

Yandex Toloka Ödemeyi Nereye Yapar?

Paypal dan sonra ülkemizde çok tercih edilen Papara hesabınıza para gönderiliyor. 1 Dakika içinde banka hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Bu kadar basit.

Yandex Toloka ile Para kazanmak gördüğünüz gibi mümkün. Aklınıza takılan sorularınızı yorum olarak bildirebilirsiniz. Eğer miktarlar küçük gördüyseniz farklı alanlara göz atmak isterseniz Türkiye’de çok az kullanılan İndirme Başı Para Kazanmak: İçerik Kilitleme : Cpagrip – OGAds konumuza göz atabilirsiniz.

 

Reply