Ücretsiz Netflix Hesabı Oluşturma ve Kullanma – Ömür Boyu

Ücretsiz Netflix hesabı oluşturma ve kullanma mevzusunu sizlere anlatmaya çalışacağım. Yazının sonunda herkesin ücretsiz netflix hesabı olacak. Bunun için hepimizin kartı olması lazım, gerçek kart kullanmak istemezseniz sanal kartta işimizi tabii ki görür.

Ücretsiz Netlflix Hesabı Oluşturma ve Kullanma

Aşamalarla gideceğiz. Sizde burada yazılanları bire bir uygularsanız bedava netflix hesabınız olacak. Aktif kullandığınız kart da olur lakin ömür boyu konusu sıkıntıya girer, o yüzden sanal kart oluşturmamız gerek. Bunun için ben Garanti Sanal Kart kullanıyorum. Ayda bir müşteri hizmetlerini arayarak kapatıyorum ve yenisini açıyorum senede 12 sanal kart. Üstelik garanti de sanal kart açmak sınırsız. Ücretsiz netflix hesabı oluşturmak için buna ihtiyacımız var.

Sadece garanti olması şart değil, en para hariç bankanızın internet bankacılığından sanal kartınızı açabilirsiniz. Ya da müşteri hizmetlerini arayarak böyle bir hizmeti olup olmadığını sorun. Çoğu bankanın sanal kart hizmeti vardır.

Evet konumuza dönelim sanal kartınızı aldığınızı varsayıyorum. Bunun için sanal kart internet ödemelerini açtırmanız gerekiyor bunu da bankacılığınızdan kolayda yapabilirsiniz.

  1. Google.com.tr giriş yapıyoruz.
  2. Netflix yazarak giriş yapıyoruz.
  3. Karşımıza zaten direk geliyor BİR AY ÜCRETSİZ KATILIN yazısına tıklayarak devam ediyoruz.
  4. Plan seçiniz diyor planları görüntüle diyerek devam edelim.
  5. Karşımıza planlar geliyor, kartımızdan para çekmeyeceği için en yüksek yani özel paketi seçiniz.
  6. Devam et deyiniz.
  7. Hesabınızı oluşturun diyecek devam et diyelim.
  8. Netflix ücretsiz hesap almanın sonuna yaklaşıyoruz. E-posta ve şifremizi belirleyelim.
  9. Kredi kartı ve banka bilgilerimizi isteyecek.

Evet önemli bölge bu. Sanal kart, normal kartlar gibi elle tutulan bir kart değil. Bunun bilgilerini internet bankacılığımızdan almamız gerekiyor. Bütün bilgileri oradan alabilirsiniz, bütün bilgileri doğru şekilde giriyoruz. Garanti olsun diye kopyala yapıştır yaparak alabilirsiniz.

Daha sonra sözleşmeyi kabul edip, üyeliğinizi başlatın diyerek devam edelim.

Bundan sonrası zaten size kalmış, Her şeyi kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Bedava netflix hesabı aldınız. Sanal kartınızda para kalmadığı için sizden para almayacak zaten ay sonu iptal edersiniz.

Ücretsiz Netflix Hesabı Aldım Nasıl Yenileyeceğim?

Yenilemekte netflix hesap açmak kadar kolay. Açtığınız hesaba bir daha ulaşamayacaksınız. Tek yapmanız gereken şu olacaktır. Sanal kart açmıştık, bankanızı arıyorsunuz sanal kartınızı iptal etmek istediğinizi söylüyorsunuz. İhtiyacım kalmadı diyorsunuz. Daha sonra kapatıp tekrar arayarak yeni bir sanal kart açmak istediğinizi söylüyorsunuz ve o sanal kartla bu işlemleri en baştan yaparak yeniden ücretsiz netflix hesabı oluşturuyorsunuz.

Bazı bankalarda ise internet bankacılığı üzerinden aramadan iptal edip sanal kart açabiliyorsunuz. Bu kolaylıkları sağlayan bankaları internet üzerinden araştırın, bankanızın böyle bir hizmeti var mı yok mu ona siz bakarsınız. Benim bankamda aramadan sanal kart açıp kapatılmıyor örneğin. Garanti bankası için geçerli. Ama istediğim kadar açabiliyorum kapata biliyorum.

Netflix Sanal Kartı Kabul Etmiyor

Böyle bir şey aslında Netflix sorunu değil. Tamamen sizden kaynaklı bir sorun. Netflix hemen hemen bütün sanal kartları kabul eder. Hatta bildiğim kadarıyla bankadan açılan bütün sanal kartları kabul ediyor. Hata almanızın tek bir nedeni olabilir. Netflix karta ulaşamıyor olabilir. Para çekmiyor lakin böyle bir kart var mı yok mu onu kontrol ediyor olabilir. Bu sorunu bankanızı arayarak çözebilirsiniz. Onlara sanal kartımı internet alışverişlerine açabilir misiniz? demeniz yeterli olacaktır. Bankacılığa ulaşabiliyorsanız kendiniz de yapabilirsiniz çok basit bir olay.

18 Yaşından Küçüğüm Ücretsiz Netflix Hesabı Nasıl Açabilirim?

Bunun için biraz masrafa ihtiyacınız var, veya hiç masrafa girmeden ailenizden birinin banka hesabı illaki vardır. Sanal kart açtırmasını söyleyebilirsiniz. Netflix derseniz hayır diyeceklerini sanmıyorum bilmeyen kalmadı.

Veya ailem buna izin vermez diyorsanız, 5 liraya ptt şubelerinden ininal kart satın alarak bunu çözebilirsiniz. Fiziksel kart gibidir zaten kişiselleştirmenize gerek yok. Kart açık olsun yeterli içinde para olması gerekmiyor diye biliyorum. Çünkü Netflix para çekmiyor.

Netflix Ücretsiz Kullanmak Sorun Oluşturur Mu?

Tabii ki hayır. Netflix zaten buna kendi izin veriyor, insanların bu şekilde kullandığını biliyor. Eğer isterlerse zaten netflixi bir ay bedava kullanma olayını kaldırırlar. Yani pek sorun olacağını sanmıyorum.

Netflix Kartımdan Otomatik Para Çeker Mi?

Sanal kart veya kullandığınız banka veya kredi kartından otomatik para çekmesini aslında siz onlara söylüyorsunuz. Üye olduğunuzda sizlere söylüyorlar. Şu tarihte üyeliğiniz sonlanacak, iptal edebilirsiniz ama etmek istemezseniz otomatik olarak çekeceğiz bir şey yapmanıza gerek yok diyorlar. Yani eğer emeğe saygı olarak ödeme yapmak isterseniz bir ay bana yeter diyenlerdenseniz kartınızda seçtiğiniz plana göre yeterli para bıraktığınız dan emin olun onlar otomatik olarak parayı çekeceklerdir.

Evet ücretsiz netflix hesabı oluşturma ve kullanma konumuzun sonuna geldik. Bu konuyla birlikte eminim sizinde netflix hesabınız oldu. Yapamadığınız veya aldığınız hataları konu altına yazarsanız, her türlü sorununuzda size yardımcı olmaya hazırız. Kendinize iyi bakın bir daha ki konuda görüşmek üzere!

Reply