Sxstrace.exe Hatası Nasıl Çözülür? Kesin Çözüm

Sxstrace.exe hatası nasıl çözülür? adlı konumuz da sizlere sxstrace hatasının çözümünü göstereceğim. Yüklediğimiz oyunlarda sık sık bazı hatalarla karşılaşırız. İnternet hızımıza göre uzun beklemeler sonucu indirdiğimiz oyunun ve dosyanın bir hata sonucu açılmaması hepimizi deli eder. Ama her hatanın bir çözümü vardır! bu Sxstrace hatasının da çözümü var hemen konumuza geçelim.

Sxstrace.exe Nedir?

Sxstrace, windows işletim sistemleri için geliştirilmiş MSDN Disc 3613 ile ilişkili bir exe dosyasıdır. Bu dosyanın en son sürümü 1.0.0.0’dır.

Sxstrace.exe Hatasını Neden Alıyorum?

Günümüzde en çok kullanılan dosya türü .exe olduğunu biliyorsunuz. Çok kullandığından dolayı .exe dosyaları bir çok virüsü de beraberinde getirebiliyor. Kullanıldığı alana göre yanlış çalışmasından Sxstrace.exe gibi hataları almanız gayet normaldir.

Sxstrace.exe dosyasının verdiği hatalar

 

  • Sxstrace.exe Uygulama Hatası.
  • Sxstrace.exe geçerli bir Win32 uygulaması değil.
  • Sxstrace.exe bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Sorun için özür dileriz.
  • Sxstrace.exe bulunamadı.
  • Sxstrace.exe bulunamadı.
  • Program başlatmada hata: sxstrace.exe.
  • Sxstrace.exe çalışmıyor.
  • Sxstrace.exe başarısız oldu.
  • Hata Uygulaması Yolu: sxstrace.exe.

 

Gibi eşitli hatalar alabilirsiniz.

Sxstace.exe hatası çözümü?

Vereceğimiz dosya ile bozulan Sxstrace.exe dosyanızı onarın. Vereceğimiz linke tıklayarak onarma programına ulaşabilirsiniz. Sxstrace.exe onarma  onardıktan sonra böyle bir hata almamanız gerekiyor.

2. Yöntem

Sxstrace.exe hatası hala devam ediyor ise size farklı bir yöntem söyleyelim. Dosyalarınızı eksik yüklemiş olabilirsiniz. Veya kaldırmış ve unutmuş olabilirsiniz.

Visual C++ Dosyalarınızı yüklemeniz gerekmektedir. Bunları da yükledikten sonra sorununuzu kontrol edin büyük ihtimalle çözülmüş olacaktır. Vereceğimiz linkler ile Visual C++ Dosyalarınızı güncelleyebilirsiniz.

Visual C++ 2005
Visual C++ 2008
Visual C++ 2010

Sisteminize göre seçerek dosyaları başarılı şekilde yüklediğiniz den emin olduktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve kontrol edin.

Evet Sxstrace.exe hatasını bu şekilde çözmüş olmanız gerekiyor. Eğer sorun hala devam ediyorsa yorum atarak ne gibi hatalar aldığınız belirtirseniz yardımcı olabiliriz.

 

Reply