Silinen Fotoğraflar Ve Mesajlar Nasıl Geri Getirilir?

Silinen fotoğraflar ve Mesajlar Nasıl Geri Getirilir? hepimizin zaman zaman keşke geri getirebilsem dediği, silip sonra pişman olduğu, veya yanlışlıkla sildiği geri getirmek istediği fotoğraf veya mesaj vardır. Anlattıklarımız %100 sonuç değildir, fakat bu şekilde silinen fotoğraflarını ve mesajlarını geri getiren bir çok kişi vardır.

Telefonda Silinen dosyaları geri getirmek için bir çok program bulunmaktadır. Bu programlardan denediğim ve olumlu sonuç aldığım bir programı sizlere anlatacağım. Umarım sizlerde benim gibi olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Konunun sonunda yapamadığınız veya bir hata mesajı ile karşılaşırsanız yorum olarak bildirmeyi unutmayınız. Elimden geldiğinde yardım etmeye çalışacağım.

Silinen Fotoğraflar ve Mesajları Geri Getirme Programı

 Wondershare Dr Fone for Android

Evet. Benim denediğim ve olumlu sonuç aldığım program budur. İnternet üzerinden araştırarak indirebilirsiniz. Kendi sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bu programla neler yapabiliriz?

Rehberde silinen kişileri geri getirebilirsiniz, yanlışlıkla silinen fotoğrafları, mesajları, unuttuğunuz ekran kilidi şifrenizi, fabrika ayarlarınıza döndürdüğünüzde silinen bütün dosyaları bu programla geri getirebilirsiniz.

Silinen Verileri Kurtarmak İçin Ne Gerekiyor

  1. Bilgisayar
  2. USB Kablosu

Android Silinen Fotoğrafları ve Mesajları Nasıl Geri Getirilir?

Programı indirin ve kurun. Kurulum aşamasını anlatmıyorum çünkü bütün programlar gibi klasik bir kurulum şekli var. İndirip kurduğunuzu varsayarak devam edelim.

  1. Programı Kurun ve açın.

Silinen Fotoğraflar Ve Mesajlar Nasıl Geri Getirilir?

Karşınıza yukarıda ki gibi bir ekran gelecek. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi USB Kablonuzu telefona takın daha sonra bilgisayarınıza takın. Karşınızda ki ekran değişecek.

Yalnız hatırlatmak isterim program kabloyu taktığınızı anladığında ‘ Analiz ‘ edecek. %100 e kadar beklemeniz gerekecek. O adamı atlamayın o bir seferlik zaten. Telefon bu sırada açılıp kapanabilir. Dosyaları kurtarmak istiyorsanız sabretmeniz gerekecek.

Bunun dışında Geliştirici Seçeneklerini açmanız gerekecek. Geliştirici seçenekleri nasıl açılır? onu da hemen söyleyelim.

Telefonu açın > Ayarlar > Telefon Hakkında > Yazılım Bilgileri > Build ve Yapım Numarası olacak > 7 defa üstüne tıklayınız. Geliştirici seçenekleri bu şekilde açılacaktır.

Şimdi devam edebiliriz. %100 olarak dolduğunda şöyle bir ekran gelecektir.

2. Kurtarmak istediğiniz verileri seçin.

Silinen Fotoğraflar Ve Mesajlar Nasıl Geri Getirilir?

Bağladığınız da karşınıza Rehber, Mesajlar, Geçmiş Aramalar, Whatsapp Mesajlar, Galeri, Müzik, Video, Dosyalar çıkacaktır. Hangisini kurtarmak istiyorsanız onu seçin ve next diyerek devam edin.

3. Dosyaları Kurtarın!

Silinen Fotoğraflar Ve Mesajlar Nasıl Kurtarılır?

Next dediğimiz zaman karşımıza yukarıda ki yer gelecek. Sol tarafta kurtarılan dosyalar var hangisini seçtiyseniz oraya tıklayabilirseniz. Zaten sayısı yazıyor teker teker kontrol ederek kurtarmak istediğiniz dosyayı seçebiliyorsunuz.

Evet Silinen Fotoğrafları ve Mesajlar Nasıl Geri Getirilir? konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Yapamadığınız veya aklınıza takılan bir soru varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Yardımcı oluruz. Görüşmek üzere.

 

Reply