İnternetten Nasıl Para Kazanırım?

Selamlar, bugün ki konumuz internetten nasıl para kazanırım? olacak. Bu soruya yanıt arayacağız. Sizlere net bilgiler vermeye çalışacağım. Yazının sonunda kafanızda nasıl para kazanırım? sorusunun cevabını bulacaksınız.

Öncelikle internette para kazanmanın bir çok yolu bulunmaktadır. Sizin için en uygun olanı seçmeniz gerekiyor. Sırasıyla gidelim. Lise öğrencisi olduğunuzu düşünelim ve bilgisayar ilginiz neler yapabilirsiniz? bu sizin için oldukça iyi olacak çünkü daha bilgisayar kullanmadan para kazanmaya çalışan bile var. Şimdi başlıklar altında sizlere açıklıyorum. Bu yazı sadece öğrencilere yönelik değil herkese hitap edecek.

ANKET SİTELERİ PARA KAZANDIRIR MI?

Kısa ve öz HAYIR. internette araştırma yaparak bir çok forum sitesinde gördüğünüz ödeme kanıtları, aylık 1000 tl kazanıyorum yalanları… neden böyle şeyler paylaşılıyor biliyor musunuz? sizleri üye yaparak referans kazancı topluyorlar. Amacı size yardım etmek değil üzerinizden para kazanmak. Anket siteleriyle uğraşmayınız. Zamanınıza yazık, diyelim ki kazandınız uzun süreli mi olacak? 3-4 ay uğraşıp alacağınız 30 TL kime ne yararı dokunacak. Bulaşmamanız gereken bir sistem, tarafımca denenmiş ve onaylanmıştır.

İNEK BESLE, TAVUK BESLE PARA KAZAN YALANLARI

Bu sistem ile her sene vatandaşlarımızın milyonları yurt dışına çıkıyor, bu hem ülkemizin ekonomisine zarar hemde bizim zamanımıza yazık. Bu gibi siteler Ponzi sistemdir. Yani yeni üye akışı durduğunda sistem batar ve yatırdığınız paralar çöpe gider. Site kurucusu kapatır ve yeni site açar. Bu şekilde devam eder, bu gibi sistemlerde siteye ilk yatırım yapan parasını çıkartır. Son giren her zaman zararlı çıkar. Bulaşmayınız! 1 ver 3 al diye bir sistem olamaz. Örneğin ÇiftlikBank! en yakın örnek! lütfen bir daha böyle sitelere paranızı kaptırmayınız.

PEKİ NE YAPACAĞIZ?

İnternetten para kazanmak sabır işidir, öyle günde şunu yap 10 Bin TL kazan gibi bir konu görüyorsanız o iş yalandır. Öyle bir yöntem olsa emin olun o kişi yapar kimseye de söylemez. Böyle bir şey mümkün olabilir mi düşünün? kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

ADSENSE İLE PARA KAZAN!

Evet. Blog yazarlığı! yapmanız gereken en güzel, en güvenli, ve dahası helal kazanç. Hepimizin bir konuya ilgisi vardır. Teknolojiye, Filmlere, Kitaplara, Çiçeklere, Örgülere, Makyajlara, Gezilere ve aklınıza gelebilecek herhangi bir konu. Tek şart var bu konu illegal olmayacak. Önceliğiniz bir site açarak hemen blog yazarlığına başlayabilirsiniz. Sitenize bilgilerinizi konu olarak girmeye başlayınca, siteniz düzene oturduktan sonra AdSense başvurunuzu yapıyorsunuz. Bunun ile ilgili yazım yakında gelecek takipte kalınız. Reklamları sitenize ekledikten sonra sorunsuz, her ay paranızı banka hesabınıza alabiliyorsunuz. Eğer işinizi doğru yaparsanız, illegal olaylara bulaşmassanız. Senelerce 1000, 2000 TL gibi rakamları her ay banka hesabınıza AdSense yatırır!

SATIŞ ORTAKLIĞI İLE PARA KAZAN

Evet geldik bir güzel konuya daha. SATIŞ ORTAKLIĞI. Çağımızın en güzel para kazanma yöntemlerinden biridir, kısaca kardeşim al sen bu ürünü 100 TL’ye sat. 30 TL senin olsun 70 TL benim olsun, senin de işin görülsün benim de. Üstelik kargo yok, site açmanıza gerek yok. Sadece doğru kişiye ulaşacaksınız. Peki benim sattığımı nereden bilecek? çok kolay ürünü piyasaya süren kişi size bir panel sağlıyor, size özel bir link (bağlantı) oluşturuyor. Siz o bağlantıya doğru kişileri yönlendiriyorsunuz.

Çoğu firmaların Türk firmalar, Yabancı firmalar yani dünya çapında satış ortaklığı bulunmaktadır. Bunların hepsini inceleyebilirsiniz. Bunun için size önereceğim web sitesi Admitad olacaktır. Google üzerinden arattığınızda üyeliğinizi alıp firmaların satış başına verdiği komisyonu görebilir, bağlantı linkini alabilirsiniz. Admitad ile çalışmak istemezseniz bunun için yakında bir makale daha yayınlayacağım. O zamanda kadar Google üzerinden arama yapınız, bunun için bir çok site bulunmaktadır.

MAKALE YAZARLIĞI İLE PARA KAZAN

Bir diğer konuda, makale yazarlığı. Nedir bu makale yazarlığı hemen açıklayalım. Bildiğiniz bir konu var diyelim. Örneğin Hamilelik konusunda ustasınız, çoğu şeyi biliyorsunuz. Makale yazım kurallarını da biliyorsunuz diyelim. İşte bu kadar basit! Google Üzerinden Makale Yazarlığı İle Para kazan yazıp aratıyorsunuz. Karşınıza çıkan sitelerden birinden üyelik alıp makalenizi yazıp ilgili kategoriye yolluyorsunuz, site bunu onaylayıp kayıt altına alıyor. Bir başkası bunu satın aldığında para hesabınıza ekleniyor, ve genellikle 100 TL Üzeri kazanca ulaştığınızda para hesabınıza yatırılıyor. 100 Kelime Başı 1.5 – 2 TL arası değişiyor. İnanın az değil. Boş zamanlarınız da değerlendirebilirsiniz.

Evet şimdilik bu kadar! daha bir çok konuda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim. Takipte kalınız, aklınıza takılan bir sorun olursa veya bir konuda fikir almak isterseniz yorum yapmaktan çekinmeyiniz! Görüşmek üzere.

Reply