İndirme Başı Para Kazanmak: İçerik Kilitleme : Cpagrip – OGAds

İndirme başı para kazanmak, çoğu kişinin bilmediği fakat dünyanın çoğu yerinde sıkça kullanılan para kazanma yöntemleri arasındadır. Klasik para kazanma yöntemlerinden uzaklaşıp artık ufkunuzu genişletin. Doların hızla yükseldiği bir dönemde hem ülkeye döviz sokarsınız, hemde paranızı kazanırsınız.

İndirme başı para kazanma yöntemi aslında hepimizin yapabileceği, ve yapması gereken bir para kazanma yöntemidir. Hepimiz kısalttığımız linklerden para kazanmak için link kısaltma sitelerini kullanıyoruz. Bin kişi başına verdiği ücret hiç tatmin edici olmamakla beraber, ziyaretçinin linke girdiğinizde karşısında çıkan popup reklamlar, otomatik indirmeler hem linkleri paylaştığınız sitenin otoritesini düşürüyor, hemde sitenizde bir daha giriş yapmamasını sağlıyor.

Fakat şurada önemli bir husus var, kısaltacağınız linkleri Türkiye de değil Yurt dışında tanıtmak gerekmektedir. Yüksek kazanç için, Türkiye de yapılabilir mi evet ama vereceği ücret az olacaktır. Bir de Türkiye de böyle indirme başı para kazanma yöntemlerine yani içerik kilitleme yöntemlerine aşina değiliz.

İndirme Başı Para Kazanma

Bu zamanında yaptım ve hala yapıyorum, eskisi kadar kolay değil. Aslında hiç bir şey eskisi kadar kolay değildir. Sistemler sürekli güncellendiği zorluklar oluyor. Google bile sık sık algoritmasını değiştiriyor, sitelerin sıralamalarını düşüyor. Biz gelen sisteme göre bir yol izlemek durumunda kalıyoruz.

Hemen anlatıma geçelim, örneğin elinizde bir dosya var, bu dosya piyasada bulunmayan herkesin merak ettiği bir dosya. Bunu link kısaltma sitelerinde paylaşmak yerine, dosya linkini içerik kilitleme yöntemiyle kısaltıyorsunuz. Siteye giren kişinin karşısına 5 adet anket çıkıyor o anketlerden birini tamamladığı taktirde sizin hesabınıza anında para yansıyor ve kişi dosyayı indiriyor. Bunları yapmadan asla dosyayı indiremiyor. İki tarafta bu durumdan memnun oluyor.

Kazandırdığı ücret, indirme başı – Amerika – Fransa – İngiltere gibi ülkelerden olursa 1 dolardan 30 dolara kadar gidebilmektedir.

Ücreti hesabınıza banka olarak da alma şansınız var ama ödeme limiti yüksek o yüzden 50 dolar gibi para biriktirebilirsiniz. Eğer uğraşırsanız kolay TL bazında düşünmeyiniz. Bunu 5 indirme ile bile yapma şansınız var. Payoneer Aracılığı ile alabiliyorsunuz.

İçerik Kilitleme Yöntemi İle Para Kazanma / Offers Teklifler

Evet, offers teklifler ile para kazanma da sizlere kolaylık sağlaması açısından önemli bir nokta. Diyelim dosya paylaşmak istemiyorsunuz yabancı kitlesi bulabilirsiniz diyelim. Offers teklifler ile size sunulan teklifleri tanıtarak o teklifin doldurması karşılığında 1 ile 2 dolar arası para alıyorsunuz. 1 Dolar = 5 TL oldukça yüksek bir rakam.

Offers Teklifler Nasıl Oluyor?

McDonalds, İphone gibi teklifler örneğin gift card kazanma şansı gibi düşünebilisiniz. Bunu İnstagram veya Facebook gruplardan üzerinden tanıtırsanız bunu bir düzene oturtursanız yüksek miktarda gelir elde edebilirsiniz.

Örnek olması açısından size bazı tekliflerin fotoğraflarını göstermek istiyorum.

İndirme başı para kazanmak

Yukarıda gördüğünüz kullanmayı bıraktığım, oldukça kaliteli çok güzel offers teklifleri bulunan OGAds kayıt olmak biraz zor gibi gözükebilir. Translate yardımıyla üye olmuştum gerisini siz düşünün sizde yaparsınız, tüyo vermek gerekirse biraz övmeniz gerek, örneğin : böyle kaliteli bir sistemde çalışmaktan mutluluk duyarım. İngilizcesi tabii.

OgAds : Offers teklifleri

Tam Boyut için tıklayınız.

OgAds indirme başı para kazanmak

Yukarıda ki fotoğrafta gördüğünüz gibi teklifler bu şekildedir. Daha fazla teklif var. Üyeliğiniz kabul olursa bütün tekliflere göz atarsınız.

OgAds İçerik Kilitleme

OgAds İndirme başı para kazanmak

Yukarıda ki örnekte gördüğünüz gibi içeriğinizi kilitlediğiniz zaman ziyaretçinin göreceği anketler bu şekilde bunlardan birini doldurduğu zaman teklifin ücreti hesabınıza yansıyor.

OgAds Hazır Sayfalar / OgAds Landing Page

OgAds İndirme başı para kazanmak

Yukarıda gördüğünüz OgAds tarafından size ücretsiz verilen siteler, bu sitelerin hepsi bir tekliftir. Yani Fifa, Clash Royale gibi oyunların sayfaları. Bunları dağıtıp ziyaretçi çekerseniz, teklif tamamla başına ücretleriniz yansır ve site açmak zorunda kalmazsınız. Öneriyorum kesinlikle işinizi çok rahatlatacaktır.

OGADS İndirme Başına Para Kazanma – Özet

Kafanız karışmış olabilir o yüzden, indirme başına para kazanma yöntemini size kısaca anlatmak istiyorum. Diyelim OgAds üyeliğinizi aldınız, eliniz de piyasada zor bulunan, yabancıların da işine yarayacak bir dosya var. Bu dosyayı kitliyorsunuz. Kitlediğiniz dosyayı indirmek isteyen kişiler Download etmek için anket doldurmak zorunda kalıyor. Bu anket doldurmalar yabancılara çok kolay oluyor. Doldurduğun da sizde indirme başına para kazanmış oluyorsunuz bu kadar basit.

OgAds Offers Teklifler İle Para Kazanma

Evet, bu indirme başı para kazanmadan çok farklı. Bu OgAds sitesinin sunduğu farklı bir sistem. Şöyle anlatayım hepimizin bir nişi olmak zorunda örneğin sizin nişinin instagram üzerinden takipçi olsun. Sitenize bir kişi giriyor, profil linkini yazıyor ve gönderiyor, ama siz son aşamada göndermemiz için şu anketi doldurmanız gerekmektedir diyorsunuz. O kişi doldurduğunda ise para kazanıyorsunuz. Olay bu. Bu Fornite, Pubg gibi oyunlarda da geçerli. Fornite üzerinden vbucks almak isteyenlere ait bir web site yapıyorsunuz. Kullanıcı adını girdiğin de ise anket ile karşılaşıyor. Tamamlanırsa paranızı alıyorsunuz olay tamamen bundan ibarettir.

OgAds Benzeri Site Var Mı?

Tabi ki de var. CpaGrip, CpaLead deneyebilirsiniz. Aynı zamanda CpaGrip direk kayıt olup kullanıyorsunuz onaya gerek yok. Ama OgAds kalitesini bulamazsınız.

İngilizce olarak youtube üzerinden araştırmalarınıza başlayın kafanıza iyice oturacağından eminim.

İndirme başına para kazanma ve offers teklifler ile para kazanma konusunun sonuna geldik. Anlamadığınız anlamakta zorluk çektiğiniz bir yer olursa yorum olarak yazmaktan çekinmeyiniz. Her türlü yardımı edeceğimden şüpheniz olasın.

Reply