e Okul VBS Bağlantı Kesildi Hatası Nasıl Çözülür?

e Okul VBS Bağlantı Kesildi Hatası Nasıl Çözülür? konumuza hemen başlayalım. Bütün öğrenciler sınavlarını bitirdi ve öğretmenler e Okula sınav notlarını girmeye başladı hatta çoğu giriş bitti bile sayılır. Sınav notlarını ve davranış notlarını merak eden öğrenciler e Okula girmeye çalışıyor. Fakat e Okul vbs bağlantı kesildi hatası ile karşılaşıyorlar.

e Okul VBS Bağlantı Kesildi Hatası Nasıl Çözülür?

Çözüm asla net olamaz ve bunu kimse garanti edemez bunu başta söyleyelim. e Okul VBS Bağlantı Kesildi Hatası çoğunlukla sistemin yoğun olduğu zamanlar çıkar. Yani sizinle birlikte herkes e Okula girdiği için sistem yavaş o yüzden sistem bu şekile bir hata veriyor.

Peki ne yapmalıyız? örneğin notlarınıza bakmak için sabah 6-7 civarı. veya gece 1-2-3 gibi sisteme giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Yani diğer insanların girmeyeceği bir vakitte veya sistemin rahat olduğu vakitlerde girerseniz e Okul VBS Bağlantı Kesildi Hatasını almayacağınızdan emin olabilirsiniz.

VBS Bağlantı kesildi hatası Yöntem 2

Bir başka yöntem ise mobil cihazlarından giriş yapmak olacaktır. e Okul mobil uygulamasını telefonunuza indirin ve o şekilde giriş yapmayı deneyin, büyük ihtimal giriş sağlayacaksınız.

İnternet hızınızın yüksek olmasına dikkat edin. Bu sorunu internet hızınızdan dolayı da yaşıyor olabilirsiniz. İnternetiniz yavaş ise e Okul sistemine giriş yapmak da bir hayli zor olacaktır.

Evet sizlere e Okul VBS Bağlantı Kesildi Hatası nasıl çözülür onu anlattım. Umarım sizlere faydalı olmuştur. En faydalı yöntem ise geç vakitler de veya erken saatlerde giriş yapmanız olur. Bunu unutmayın, sunucu yoğunsa geç yanıt verir.

Reply