Dabbe 7 : El Nazar | Vizyon Tarihi | Açıklama Geldi!

Dabbe 7 : El Nazar filmi biliyorsunuz ki senelerdir beklenen korku filmi. Dabbe 7 : El Nazar filmi ne zaman çıkacak? vizyon tarihi ne zaman? diye kendimize sorular sorarken sonunda resmi açıklama geldi.

Dabbe 7 : El Nazar filminin vizyon tarihini Şubat 2019 olarak paylaştılar. Lakin bunun yanlış olduğunu düşünenlerdenim. Çünkü Hasan Karacadağ İnstagram üzerinden Dabbe 7 ne zaman çıkacak? hakkında kısa bir bilgi yayınlandı.

Hasan Karacadağ : Yeni filmi bekleyen arkadaşlar, sizin kadar ben de sizinle buluşamadığım için hüzünlüyüm. Bazı sebeplerden dolayı filmi size ulaştıramadım. Cevap veremediğim arkadaşlardan özür diliyor, ve az daha sabretmelerini rica ediyorum. Kimbilir belki de;Dabbe’tül Arz çıktı ve şu anda sizi gözetliyor.

DABBE 7 : EL NAZAR NEDEN ÇIKMIYOR?

Hasan Karacadağ böyle bir açıklamayla birlikte el nazar filminin Şubat ayında çıkmayacağını bir nevi söylemiş oldu. El nazar filminin bazı sebeplerden dolayı filmi vizyona sokamadığı söyleniyor. Eğer biraz araştırma yapacak olursak Hasan Karacadağ hakkında çıkan bazı haberlerden dolayı olduğunu düşünüyorum. Ama en azından bizimle birlikte ve sorunları çözmeye çalışıyor. Ama ne olursa olsun el nazar filmi çıkacaktır.

Bugüne kadar hiç bu kadar bekletmediğini bizler de biliyoruz. Eninde sonunda el nazar filmini bizlere ulaştıracağından şüphem yok. Dabbe 7‘nin bugüne kadar yaptığı tekniklerden çok farklı bir teknikler yaptığını söylemesi açıkcası bizi meraklandırmıyor değil.

Umarım bir an önce bu sorunları aşarak EL-CİN, Dabbe Cin Çarpması, Dabbe Cin Vakası, filmlerinde olduğu gibi korku filmi sevenlere filmini ulaştırır ve Dabbe 7 vizyon tarihi hakkında net bilgiler verir.

Kişisel fikrim olarak Türkiye’de Korku Filmleri alanında en iyi yönetmen/yazar olduğunu düşünüyorum. Korku Filmleri alanında çok fazla film yapan yönetmen yok zaten bildiğiniz üzere. Ama izlediğim her filmini tekrar tekrar izlediğimi söyleyebilirim.

Piyasada Korku Filmleri yönetmeni/senaristi biliyorsunuz ki çok az. Bu kadar kıtlık varken bir an önce sorunları çözüp umarım dabbe serisine eskisi gibi devam eder!

Reply